News

 • akademia_2023"

  Akademia Uśmiechu z fundacją Dr.Clown

  01.10.2023

  Wielka radość i uśmiech na twarzach dzieciaków - to jest nasza najważniejsza nagroda w tegorocznym projekcie Akademia Uśmiechu we współpracy z Fundacją Dr. Clown! 🌈🤡 W tym roku postanowiliśmy zmierzyć potencjał uśmiechu małych pacjentów na oddziałach szpitalnych, używając kolorowych narzędzi i naszego najważniejszego oręża - uśmiechu. Odwiedzamy pięć miast na terenie całej Polski, przynosząc ze sobą narzędzia które powodują dawkę radości i pozytywnej energii.
  Zapraszamy Was do śledzenia działań na social mediach i obserwowania ile radości oraz uśmiechu możemy dostarczać małym pacjentom!

 • las_2023"

  Sprzątania Lasów 2023

  23.09.2023

  Odpowiedzialność społeczna i środowiskowa to niezwykle ważne wartości, które pielęgnujemy co roku! W miniony piątek zebraliśmy się w całym kraju, aby ruszyć do akcji i Sprzątać Lasy. Niezależnie od skali problemu, każdy mały krok w kierunku poprawy stanu środowiska ma ogromne znaczenie. Pogoda sprzyjała naszej akcji, a determinacja i wspólny wysiłek przyniosły pozytywne efekty. Dziękujemy serdecznie wszystkim za zaangażowanie, spotkanie i wspólnie spędzony czas po wykonanej pracy 👏🏻👏🏻👏🏻 To właśnie takie działania czynią naszą planetę lepszym miejscem do życia. Brawo! 👏🏻🌍💚

 • poland_run_2023"

  Poland Business Run 2023

  04.09.2023

  To już kolejny raz, kiedy stawiliśmy się na starcie podczas tegorocznego Poland Business Run, który odbył się na początku września. Każdy rok przynosi nowe wyzwania, ale i radość z pokonywania ich razem w drużynach. W tym roku nasza grupa liczyła aż 35 osób. Razem wzięliśmy udział w biegu, co oznacza, że łącznie pokonaliśmy dystans 140 kilometrów! To naprawdę niesamowite osiągnięcie, na które jesteśmy bardzo dumni!
  Nasz udział w Poland Business Run nie polega tylko na bieganiu. To także okazja do pomocy dla osób z niepełnosprawnością. To sprawia, że każdy krok, który pokonujemy, nabiera dodatkowego sensu. Pomagamy innym, a jednocześnie dbamy o nasze zdrowie i kondycję. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w biegu oraz wspierali nasze drużyny.
  Już nie możemy doczekać się następnego roku i kolejnego wspólnego wyzwania! ❤

 • dzien_pszczol

  Światowy Dzień Pszczół

  20.05.2023

  20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół! 🐝🐝🐝 To święto ma na celu zwrócenie uwagi na ważną rolę, jaką pszczoły odgrywają w naszym ekosystemie i w produkcji żywności w tym naszych kluczowych produktów Ricola! Z tej okazji chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma ciekawostkami na temat pszczół i zaprosić Was do podjęcia działań na rzecz ich ochrony i ich siedlisk w naszej społeczności i na świecie. Jednym z projektów, założonej w 2010 roku, Fundacji Ricola jest ochrona kolonii pszczół, z angielskiego COLOSS (Prevention of honey bee COLony LOSSes). Głównym celem tego przedsięwzięcia jest systematyczne badanie powodów śmiertelności pszczół oraz wprowadzanie odpowiednich środków ich ochrony. W jaki sposób my może przyczynić się do ochrony tych małych stworzeń? Możemy to zrobić poprzez uprawę roślin, które przyciągają pszczoły, jak również poprzez unikanie używania pestycydów i innych szkodliwych dla pszczół środków chemicznych. Życzymy Wam miłego Dnia Pszczół! 🐝

 • dzien2023.jpg

  Dzień Gumy do żucia!

  01.02.2023

  1 lutego w Perfetti Van Melle obchodzimy Światowy dzień Gumy do żucia!” Miętowe, owocowe, witaminowe czy balonowe, nasz asortyment jest niezwykle różnorodny i wciąż bardzo popularny wśród konsumentów, co nas ogromnie cieszy 😊 Z tej okazji zorganizowaliśmy dla pracowników quiz z nagrodami w postaci punktów do Kafeterii a z wami postanowiliśmy podzielić się kilkoma ciekawostkami. Czy wiesz, że: Pierwowzorem gumy do żucia w starożytnej Grecji była żywica z kory pistacji kleistej? Guma, którą trener Sir Alex Ferguson żuł podczas ostatniego meczu jako menedżer Manchesteru United została wylicytowana za 390 tys. funtów? Już 8 sztuk gum Mentos Gum Citrus zapewnia aż 50% dziennego zapotrzebowania na witaminy B6, C, B12? Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wszystkiego najświeższego z okazji dnia gumy do żucia! ...w końcu świeżość to, wg badań, podstawowy benefit gum do żucia 😊

 • topEmployer2023

  Top Employers 2023

  17.01.2023

  „Uwaga Uwaga! Perfetti Van Melle po raz kolejny jako Top Employer Poland i Top Employer Europe! 👏🏻👏🏻👏🏻

  Co za rozpoczęcie roku #2023! ✨
  Czwarty rok z rzędu jesteśmy w gronie czołowych pracodawców w Polsce i w Europie!🎉🎉🎉
  Top Employers Institute każdego roku wybiera firmy które, dzięki swoim działaniom, praktykom zasługują na ten certyfikat.

  Jesteśmy bardzo dumni, że możemy kolejny raz ogłosić to wyróżnienie!
  Dziękujemy Top Employers Institute oraz wszystkim pracownikom Perfetti Van Melle Polska.🎊

  #certyfikacja #topemployer #topemployer2023 #topemployerpolska #topemployerpoland #topemployeereuropa #topemployereurope #perfettivanmellepolska”

 • podsumowanie_2022

  Podsumowanie 2022

  17.01.2023

  „Z przytupem rozpoczęliśmy kolejny rok, mimo to nadal podsumowujemy dokonania zeszłego.
  Bardzo dużo szkoleń, ciekawych projektów, dużo dobrego!
  Trzymamy kciuki za więcej i więcej.
  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! 😊”

 • Modern Cristmas 2022.png

  All I want for Christmas...

  19.12.2022

  Święta święta i po świętach jak mawia klasyk ;)
  Tymczasem tuż przed wolnym udało nam się, w Perfetti Van Melle Polska, spędzić wspólny, świąteczny czas.
  W akompaniamencie "All I want for Christmas..." i nie tylko gotowaliśmy Wigilijne potrawy, wznosiliśmy toast za kończący się rok, dziękowaliśmy sobie za wszysytkie wykonane projekty, wsparcie i ciężką pracę.
  To był bardzo dobry rok, w kolejnym wpisie więcej o tym właśnie, o podsumowaniu obecnego roku.
  Wszystkiego dobrego w 2023!”
  Link do publikacji na LinkedIn

 • Akademii Chupa-Chupsa

  Zakończenie Akademii Chupa-Chupsa

  10.11.2022

  W ubiegłym miesiącu zakończyliśmy trwającą pół roku, drugą już edycję Akademii Chupa-Chups. Projekt rozpoczęliśmy od zbierania projektów od świetlic środowiskowych z całej Polski, na rozwojowe akcje, organizowane na podstawie ciekawostek o lizakach Chupa-Chups.
  Wybraliśmy i dofinansowaliśmy pięć najlepszych! 🤩🤩
  Dzięki tej współpracy świetlice środowiskowe mogły wyposażyć się w boiska, kąciki artystyczne, materiały edukacyjne ale też zorganizować ciekawe wydarzenia jak mini playback show czy warsztaty kulinarne.
  Poniżej ciekawostki, jakie zostały wykorzystane do projektowania inicjatyw:

  🍭Lizak kształtem przypomina piłkę nożną, a twoje otwarte usta bramkę? To się niestety nie przyjęło. W 1960 roku nazwa GOL została zastąpiona przez CHUPS.

  🍭Salvador Dali nadał kształt logo Chupa Chups. Słynny artysta naszkicował na kawałku gazety to, co stało się podstawą obecnego logo Chupa Chups. Tak po prostu!

  🍭Chupa Chups sprzedaje obecnie ponad 100 smaków lizaków na całym świecie! Czy miałeś okazję spróbować najbardziej nietypowych smaków, takich jak Macha Late, Herbata z cytryną czy Ramune?

  🍭Madonna, Michael Jackson, Prince, Smerfy i oczywiście Chupa Chups urodzili się w tym samym roku!

  Dziękujemy Fundacji Polki Mogą Wszystko za wspólną organizację i wsparcie!
  Link do publikacji na LinkedIn

 • sprzetanie lasu 2022

  Sprzątanie Lasów 2022

  23.09.2022

  #Perfetti Van Melle #csr #thereisnoplanetB #sustainability
  "Za nami kolejna, cykliczna akcja CSR czyli Sprzątanie Lasów 🌲🌲🌲 Zgromadziliśmy się niedawno w 8 lokalizacjach w Polsce, aby dołożyć swoją cegiełkę do ratowania Naszej Planety🌏 Problem śmieci w lasach jest bardzo dużym problemem w Naszym kraju. Każdego roku leśnicy usuwają z lasów tyle śmieci, że wypełniłyby one tysiąc wagonów kolejowych‼️ Dlatego tak ważna jest każda pomocna dłoń zarówno podczas takich akcji jak i na co dzień. Ogromne podziękowania każdemu pracownikowi Perfetti Van Melle Polska za chęci, zaangażowanie, energię podczas tego spotkania🥰🥰🥰" #PerfettiVanMelle #

 • business run 2022

  Dziękujemy

  04.09.2022

  #Perfetti Van Melle #csr #polandbusinessrun
  Początek września to już od kilku lat czas na aktywność w celu pomocy potrzebującym. Również w tym roku z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział w akcji Fundacja Poland Business Run, gdzie łącznie pokonaliśmy dystans 140 km w całej Polsce w tym z delegacją w biegu stacjonarnym w Krakowie !!!
  Z tego miejsca dziękuję raz jeszcze każdemu, kto wziął udział w tej inicjatywie i do zobaczenia za rok! 😊”

 • MID YEAR 2022

  MID YEAR 2022 w Perfetti Van Melle Polska

  16.07.2022

  Wakacje trwają w najlepsze a my przychodzimy się pochwalić tym jak udało się Nam zakończyć półrocze 2022 roku. Ostatniego dnia czerwca zorganizowaliśmy super popołudnie. Dekoracje balonami, catering, toast, w terenie wspólne wyjście na kolację – a wszystko to żeby zatrzymać się na chwilkę i podziękować. Ten rok również nie należy to najłatwiejszych a mimo to rzetelnie pracujemy, osiągamy wyniki, pomagamy sobie nawzajem z uśmiechem na ustach. Dobrze jest być w miejscu, gdzie kultura docenienia jest ważna. Doceniamy, dziękujemy i życzymy udanych wakacji wszystkim 😊

 • Sadzenie lasu 2022

  CSR w Perfetti Van Melle Polska

  06.05.2022

  Po raz kolejny pokazaliśmy, jak ważne jest dla Nas środowisko! 🌏🌍🌏 Podczas firmowej Konferencji zorganizowaliśmy pierwsze takie wydarzenie – sadzenie drzew! 🌿🌿 Cała firma zaangażowała się w wykopywanie dołków, wsadzanie i przykopywanie sadzonek drzew iglastych i wiecie co? Udało Nam się zasadzić poonad 3 000 drzew!😳😍😍😍 Z pewnością będziemy chcieli powtórzyć inicjatywę, cieszymy się z takich akcji podczas których wspólnie pomagamy Naszej planecie, spędzając przy tym przyjemny, wspólny czas 😊🥰 Polub Nasz post na LinkedIn: Opublikuj | Kanał | LinkedIn
  #Perfetti Van Melle #PVMP #CSR #Enviromental #responsibility #UnwrapYourPotential
    

 • top employer 2022

  Top Employer Europe 2022

  20.01.2022

  Po raz kolejny Perfetti Van Melle z tytułem TOP EMPLOYER POLSKA 🏆oraz TOP EMPLOYER EUROPE🏆!!! Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się, że Nasza praca, wartości, misja oraz wizja firmy przynoszą tak wspaniałe efekty‼️❤️❤️❤️Dziękujemy Top Employers Institute i gratulujemy wszystkim firmom, które otrzymały nagrodę 🙏🏻😌.
  Perfetti Van Melle #PVM #PVMP #TopEmployer2022 #TopEmployerPolska #TopEmployerEurope #UnwrapYourPotential
  Polub Nasz wpis na LinkedIn: Opublikuj | Kanał | LinkedIn   

 • Akademia Chupa-Chupsa

  Akademia Chupa-Chupsa

  03.01.2022

  Zakończyliśmy Nasz pilotażowy program Akademia Chupa-Chupsa we współpracy z Fundacją Polki Mogą Wszystko! Dzieci, na podstawie ciekawostek o lizakach Chupa-Chups, stworzyły niesamowite projekty i rozwinęły w sobie niezwykłe kompetencje! Więcej o akcji i jej efekty można podziwiać tutaj: Akademia Chupa Chupsa – Fundacja Polki Mogą Wszystko Jakie znasz ciekawostki dotyczące lizaków Chupa-Chups? Wszystkie znajdziesz tu: Historia | Chupa Chups   

 • QURIER ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  QURIER ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

  23.12.2021

  To kolejna cudowna Akcja pracowników Perfetti Van Melle Polska oraz Fundacji Polki Mogą Wszystko! Postanowiliśmy zrealizować marzenia dzieci ze świetlic środowiskowych i być dla nich Świętymi Mikołajami. Dziękujemy Naszym cudownym pracownikom oraz Naszemu prywatnemu Mikołajowi, który sprawnie przetransportował wszystkie prezenty do dzieci. Wesołych Świąt! 😊
  O akcji więcej można poczytać tutaj: Facebook   

 • Sprzątanie Lasów

  Sprzątanie Lasów

  28.09.2021

  Drodzy, Kolejny raz pokazaliśmy, że Odpowiedzialność Społeczna i Środowiskowa to jedna z nadrzędnych wartości w firmie Perfetti Van Melle Polska!! W miniony piątek zebraliśmy się w całym kraju, aby ruszyć do akcji i Sprzątać Lasy😍
  Niestety skala problemu śmieci w lasach nie zmalała, jednak pogoda w większości i przede wszystkim dedykowane koszulki „Czyste Lasy z Mentos” dodały zapału, motywacji i chęci do sprzątania 💪🏻👌🏻 Dziękujemy serdecznie wszystkim Naszym wspaniałym ochotnikom za zaangażowanie, spotkanie i wspólnie spędzony czas po wykonanej pracy 👏🏻👏🏻👏🏻
  PVMP Pomaga 💜   

 • Business Run

  Business Run

  16.09.2021

  BIEGANIE = POMAGANIE!
  Co za frajda!
  Biegnąc dystans 4 km każdy pomogliśmy kolejny rok z rzędu!!!
  Tym razem bieg był na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
  Łącznie, jako jedna drużyna Perfetti Van Melle Polska przebiegliśmy 100 Km w sztafetowym czasie 10:03:34 😃
  Brawo My! Forever Fun!